• Pagrindinis |
  • kita |
  • Muzikos entuziastas!600 omų: 10K permalloy audio transformatorius subalansuotas ir nesubalansuotas konversijos garso izoliatorius

Muzikos entuziastas!600 omų: 10K permalloy audio transformatorius subalansuotas ir nesubalansuotas konversijos garso izoliatorius

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: tv flyback transformatorius, toroid transformuoti, permalloy transformatorius, 600 omų garso transformatorius, galia transformuoti, audio transformatorius 1k, led, 600 transformatorius, audio transformatorius 8600 ohm, permalloy.

€18.89

600:10K Permalloy Garso Signalas Padidinti Izoliavimo Transformatoriaus: Garso Padidinti Transformatorius, importuotų permalloy medžiagos, likvidavimo, filtras gali pašalinti AC triukšmo trukdžių, skaitmeninis Weikexing.Naudojamas visų rūšių profesinės HIFI pasirengimo etape, garso signalas, padidinti naudojimo.

600:10K signalas buvo padidėjęs ir dar 4 kartus.

Skirtas pasyvaus prieš transformatoriaus konstrukcija.Galite padaryti vieną-end (RCA), kad vieno pabaiga (RCA), vieną-end (RCA) balansas (XRL), balansas (XRL), kad vieno pabaiga (RCA), balansas (XRL) balansas (XRL) balansas (XRL), padidinti, step-down, atskirai naudoti, turi gerą naudoti poveikį, suporuotas pardavimo.

Transformatorius jungtis:

Išgaubto taškų transformatorius skeletas yra 1 kojomis, ir 1 kojų atitinka 10 pėdų.

Vieną galą prie vieno galo prijungimas: 2-4 kojas, sujungtas, 1-5 kojų vieno baigėsi, 7-9 kojas, sujungtas, 6-10 metrų vieno baigėsi.

Vieno pabaiga sukimosi pusiausvyros ryšys: 2-4 kojas, sujungtas, 1-5 kojas į vieną pusę, 7-9 kojos sujungtos į koją (žemės), 6, 7-9, 10 pėdų subalansuotas out.

Subalansuotas kreiptis į pabaigą būdas: 2-4 kojos sujungtos į viena koja (žemės), 1, 2-4, 5 pėdų subalansuota.Dėl 7-9 kojos yra sujungtos, ir 6-10 kojos yra viena baigėsi.

Subalansuotas rotacijos ryšys: 2-4 kojos sujungtos į viena koja (žemės), 1, 2-4, 5 pėdų subalansuota.Dėl 7-9 kojos yra sujungtos į viena koja (žemės), 6, 7-9 ir 10 pėdų.

Transformatorius yra iš pradžių žaizdos aplink dvi serijos ir tada 600 eurų, ir antrinės dvi serijos yra 10K po serijos ryšys.

Pagrindinė transformatorius yra gaminami iš importuojamos EE25mm permalloy lapas su 85% turinį.Core yra baltas ir blizgus, kurie gali būti nustatyti iš pirmo žvilgsnio.Pagrindinė dydis: ilgai 25,5 mm * aukštos 19mm * storis 7mm, storis tik 0.16 mm.Didelio grynumo deguonies nemokamai varinė emaliuota viela yra pagaminti perduoti garso signalus.puikus .

Yra keturi būdai, kaip nuoroda.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Vidutinis matavimai: Pirminės 600 Eurų vario varža yra apie 125 eurus.Kad induktyvumas yra apie 25-35H.Antrinės vario varža yra apie 660 eurų.Kad induktyvumas yra apie 500-760H.

Tikrinimo priemonės: VIKTORAS Shengli 4090B darbalaukio skaitmeninio tiksliojo tiltas 100HZ dažnio taško testas yra tikslus, priemonė, gali patikrinti pati

Į induktyvumą vertė priklauso nuo dažnio bandymo.Dažnis yra mažas ir induktyvumas yra didelis.Aukšto dažnio ir mažos induktyvumą, Taigi, ne tik pažvelgti dydis induktyvumo, bet taip pat žinau, kad bandymų dažnį, todėl, kad prasminga.

Matuojant dažninė reakcija 5 Hz 58 KHz + 1 DB

Transformatorius plius Dvigubai shield danga vario ketaus dangčiu ir apvalus dangtelis transformatorius ir išorinis dangtelis yra suvirintos ant spausdintinės plokštės, efektyviai izoliuoja ir sausas

Transformatorius yra pažymėta matavimo vertes, o parametras bandymų, pasirinkta uždaryti pardavimas.

Spalvos dangtelis yra žalia ir sidabrinė, ir ji negali būti fotografuojami.

Transformatorius nusipirkote yra prie transformatorinės.indukcinių ir Vario varža atitikimo parametrai yra nuoroda.

Tikrinimo priemonės:

Tikslumo tiltas: VIKTORAS pergalę 4090B darbalaukio skaitmeninio tiksliojo Tiltas

Signalo generatorius: Japonija "LEADER" Li Da VVG-120A

Lygis lentelė: KENEOOD Jian Wu, Japonija VT-186

Oscilloscope: Japonų KENEOOD Jian Wu CS-5175 100MHz

Pirkti 2 krepšiai.Patenkinamas mokėjimas patvirtino, gavęs prekes, ir sandoris yra grąžinami į gerbiamų express mokestis.

Pastaba: Honkongas, Makao, Taivanas ir užjūrio nedalyvauja paketą.Express pagal nutylėjimą, perduoti, kurjeris mažiau nei visą paketą " office paštu!

Bendrovės gamybos ir testavimo įranga.


  • Modelio Numeris: 600 ohm
  • Vėsinimo Režimas: Sausas
  • Spiralinės Struktūros: Toroidinis
  • Naudojimas: Garso
  • Transformatorius kategorija: Elektroninis transformatorius
  • Etapas: Vieną
  • Ritė Skaičius: Autotransformer

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

DC 6.5-36V iki 1,2-32V 5A Žingsnis Žemyn Buck Konverteris Pastovios Įtampos Srovės LCD Skaitmeninis Reguliuojamas Spardytis Maitinimo Modulis Valdyba Ypatybė: Aukštos įtampos atsparus terminalas Su aukštos kokybės akrilo korpuso Paramos visišką negalią produkcija Paramos anti-reverse apsauga Paramos trumpo jungimo apsauga Parama leidžia produkcija LCD ekranas HD ekranas Remti įkrovimo funkcija Pagalba-pasirinkite išvesties Paramos ekranas įėjimo įtampa Palaikomas vaizdo išėjimo įtampa, srovė, galia Parama darbo būsenos indikatorius Keli parametrai rodomi
€3.95 €3.44
20pcs EE16 Horzontal Ritė PC40 Ferito šerdimi 8Pin (4+4) Jis naudojamas aukšto dažnio transformatorius EE16. 1 rinkinys = 1pcs ritė + 1 pora magnetas core
€7.02
50V 5A Skaitmeninis Maitinimo Modulis CNC Žingsnis Žemyn Reguliuojamas Nuolatinės Įtampos Nuolatinės Srovės Volt "Reguliatorius" PASIDARYK pats " Maitinimo Modulis 50V 5A Skaitmeninis Maitinimo Modulis CNC Žingsnis Žemyn Reguliuojamas Nuolatinės Įtampos Nuolatinės Srovės Volt Reguliatorius PASIDARYK pats Galios Modulis LCD Skaitmeninis Ekranas Spardytis Modulis Didelės Išlaidos Veiklos Programuojamų CNC Reguliuojamas Žingsnis žemyn Maitinimo Modulis ( PASIDARYK pats darbalaukio CNC mažas elektros energijos tiekimo, jūs galite lengvai padaryti patys) 1.
€10.80 €8.32